ÇOK ÖNEMLİ – Tüm EBMAS üyeleri ve Eğitmenlerinin dikkatine

Sifu Tuncay Eşiyok tüm üniforma ve EBMAS / Grey Hills Shop satışlarıyla ilgilenecektir.

Siparişlerinizi shop-turkey@ebmas.net ve sifutuncay@gmail.com adreslerine yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin toplam tutarını ve posta ücreti tarafınıza maille bildirilecektir. Belirtilen miktarı ister TL, ister Euro, ister Dolar olarak EBMAS‘ın Garanti Bankası Cihangir ޞubesi‘ne yatırabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan hemen sonra Sifu Tuncay Eşiyok sizin istediğiniz ürünleri tarafınıza kargolayacaktır.

Yeni öğrencilerin EBMAS üyelik başvurusu formunu doldurup Sifu Tuncay Eşiyok‘a iletmesini rica ederim. Medine Boztepe tarafından EBMAS pasaportlarınız hazırlanıp sizlere gönderilecektir. üyelik başvuru ve üyelik yenileme ücretlerini Sifu Tuncay Eşiyok‘a dekontlarınızla mail atmanız gerekmektedir.

D-lisans sahip EBMAS eğitmenleri her ayın 1’inde ödemelerinizi yapmanızı rica ediyorum. Gecikmeler karşısında her ay için 15 Euro ekleneceğini üzülerek belirtiyorum.

Her öğrencimiz EBMAS pasaportlu ve üniformalı olmalıdır. Seminerlerde testlere katılacaklar EBMAS Pasaportunu ve Checklist’lerini beraber vermeleri gerekmektedir. Teste katılmayanlar da seminerlerde EBMAS pasaportlarını göstermek zorundadır.

EBMAS üyesi olmayanlar seminerlerde 70 Euro katılım ücreti ödeyecektir. Yeni katılmış ve pasaport başvurusunu yeni yapmış öğrenciler için bu kural uygulanmayacaktır. Ancak katılacakları ikinci seminerde de pasaportları yoksa EBMAS üyesi olmayanlardan alınan ücreti ödeyeceklerdir.

Uluslararası kurallar içinde bulunan çok önemli bazı konuları da tekrar hatırlatmak istiyorum. Hiç bir EBMAS eğitmeni, ünvanı ne olursa olsun (Sifu, Dai-Sihing, Sihing) hiç bir zaman öğrencisine kendisinden ders alması için baskı yapamaz. Öğrenci derslerini istediği EBMAS eğitmeninden alabilir.

Öğrenci için kuralları sadece Sifu’su koyabilir. Sifu’lar öğrenciye karşı sorumluluklarını yerine getirmediği zaman öğrenci yine EBMAS içinde başka bir Sifu’nun öğrencisi olabilir. Tabii ki öğrencinin gerçek Si-fu’su hep ilk Si-fu’su kalır bunu ögrenci dahi değiştiremez.

Bir öğrencinin eğitmenini değiştirme nedeni sevgi ve saygı görmemesi ve kendisini baskı altında hissetmesidir. Öğrencilerin eğitmen değiştirmek hakları vardır.

Saygı ve sevgilerimle…

Dai-Sifu Emin Boztepe
EBMAS Kurucusu ve Başantrenörü

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir