2011 Yaz Kampı Programı Açıklandı

Dai-Sifu Emin Boztepe, 2011 Yaz Kampı Programını açıkladı. İlk göze çarpan EBMAS’ın 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaz kampının 10 güne çıkması.

Yaz kampında sabahları 08:00’da başlayıp 4 saat Wing Tzun, 1 saat dinlenmenin ardından 3 saat Escrima çalışılacak. Escrima seminerlerinin ardından, Self Defense, İNsan Anatomisi, Medya ile ilişkiler, Korku ve kavga öncesi stres, Dai-Sifu Emin Boztepe ve GM Rene Latosa’dan teori dersleri görelecek.

2011 Yaz Kampı Programını indirmek için tıklayın

2 cevaplar
  1. Anar
    Anar says:

    Merhaba sevgili Sifu Emin. Benim adım Anar, ben Ukrayna’da Nikolaev kentinde geliyorum. Ben de öğretmek, Wing Chun çalışıyorum. Senin hakkında pek çok makale okudum. Ve birçoğunuz videoları gördü. Ben örgüt içinde girmek istiyoruz. Ve seminerlere katılmak ve Ukrayna’da seminerlere davet ediyoruz.Ben çok uzun zaman beceri hayranım var. Ve gerçekten, ama sadece örgüte girmek istemiyorsanız buraya Ukrayna’da bir organizasyon EBMAS oluşturmak ve sen benim mektup cevaplamak için yalvarıyorum. Ben tercüman kelimenin tam anlamıyla her şeyi yorumladığı çok umut ve elektronik bir çevirmen size bir mektup yazıyorum.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir