Modern, bilinçli, pratik eğitim

300 yıllık bir geçmişe sahip olan Wing Tzun Kung-Fu, EBMAS okullarında günümüzün hızla artan, değişen ve çeşitlenen kişisel savunma ihtiyaçlarına uygun bir şekilde modernize edilmiştir. Ders ortamı ve düzeni, ders süresi, egzersizler, kıyafetler, vb gibi tüm öğeler öğrencinin en kısa zamanda teknikleri özümseyip uygulamaya yoğunlaşması amaçlanarak tasarlanmıştır. Bu sayede EBMAS öğrencisi dikkatini ve enerjisini sadece kendini savunmaya öğrenmeye odaklayabilmekte ve hızla gelişme olanağı bulmaktadır.

Dersler modern, aydınlık, ferah ve temiz spor salonlarında yapılmakta, deneyimli, uzman eğitmenler tarafından öğrencinin kondisyonu, fiziksel özellikleri, çalışma tarzı, vb gibi etkenler göz önüne alınarak öğrencinin dersten maksimum faydayı alması ve teknik, teori ve uygulamayı dengeli bir şekilde öğrenmesini amaçlanmaktadır.

Yüksek kalitede standart eğitim

EBMAS eğitmenlerinin teknik bilgileri, bu bilgileri öğrencilerine aktarma yöntemleri bölge sorumluları ve Dai-Sifu Emin Boztepe tarafından denetlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin teknikleri en kısa zamanda en doğru şekilde öğrenmeleri ve bu teknikleri doğru şekilde uygulayabilecek pratik donanıma sahip olmaları sağlanmaktadır. Türkiye’deki tüm EBMAS okullarında eğitimin aynı yetkinlik ve standartta olması önceliklidir.

EBMAS okulları ile ilgili öğrencilerin görüşleri için tıklayın.
EBMAS Eğitmenleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Size en yakın okulu seçin

Aşağıdaki şehirlerden veya sağ taraftaki menüden yaşadığınız bölgeyi seçerek hemen eğitime başlayabilirsiniz:

Yukarıdaki şehirlerin dışında bir yerde yaşıyorsanız:

Eğer yukarıdaki şehirlere uzakta bir yerde veya yurtdışında yaşıyorsanız ve EBMAS üyesi olmak istiyorsanız bize bize ulaşın.